Uw reisplatformNavigatie overslaan

Plan je reis eenvoudig met onze app

Goedkope vluchten

Vliegveld Barra Airport

Barra Airport

Resultaten:

Geen resultaten

Resultaten:

Geen resultaten

Passagiers
Klasse

Deals naar luchthaven Barra Airport

Kies uit een ruim aanbod aan voordelige vluchten!

    Kaart

    Recensies

    Barra Airport Vliegveld
    8 beoordelingen
    4,7
    Locatie5,0
    Comfort wachtruimte4,7
    Luchthaven bewegwijzering 4,7
    Winkels5,0
    Parkeren5,0
    Accommodatie3,0
    Hygiëne5,0
    Diensten5,0
    Check-in5,0
    Ian

    28 mei 2023

    5,0

    Unique

    To land on the beach and walk out into the wilds of Barra was an amazing experience.

    Locatie5,0
    Comfort wachtruimte5,0
    Luchthaven bewegwijzering 5,0
    Parkeren5,0
    Hygiëne5,0
    Diensten5,0
    Check-in5,0
    Jennifer

    18 februari 2020

    5,0

    We didn’t make it to Barra airport!

    We didn’t make it to Barra airport on 8th February due to our cancelled flight, but we have flown there before and it’s an amazing experience. We look forward to returning when better weather allows our flight to land!

    Barra

    15 april 2019

    5,0

    Staff at small terminal adjacent to beach were friendly and helpful.

    Terence

    19 oktober 2019

    5,0

    Janet

    12 augustus 2019

    5,0

    Jennifer

    8 juni 2019

    5,0

    Locatie5,0
    Comfort wachtruimte5,0
    Luchthaven bewegwijzering 5,0
    Winkels5,0
    Parkeren5,0
    Hygiëne5,0
    Diensten5,0
    Check-in5,0
    Ian

    10 april 2019

    4,5

    Locatie5,0
    Comfort wachtruimte4,0
    Luchthaven bewegwijzering 4,0
    Accommodatie3,0
    Hygiëne5,0
    Diensten5,0
    Check-in5,0
    Lee

    30 december 2018

    4,0

    Veelgestelde vragen

    ✔️ Welke luchtvaartmaatschappijen vliegen vanaf de luchthaven Barra Airport?

    De bijgewerkte lijst van luchtvaartmaatschappijen die verbindingen verzorgen van en naar luchthaven Barra Airport is rechtstreeks op onze website te vinden.

    ✔️ Wanneer zijn de vluchten vanaf luchthaven Barra Airport het goedkoopst?

    Het aanbod van de luchtvaartmaatschappij verandert voortdurend. Om u te helpen de goedkoopste vliegtickets te vinden, houden we regelmatig alle beschikbare deals in de gaten en als u onze Price Alert instelt, zullen we u informeren over de beste deals.

    ✔️ Biedt Barra Airport aansluitende vluchten aan?

    Bij eSkyTravel.be bieden we de MultiLine-functionaliteit aan, waardoor u kunt zoeken naar alle aansluitende vluchten, zelfs in gevallen bij luchtvaartmaatschappijen die niet rechtstreeks met elkaar samenwerken.

    ✔️ Wat is het aankomst- en vertrekschema van Barra Airport?

    De aankomst en vertrek borden zijn te vinden op onze website onder de lijst met deals. Bovendien vindt u hier ook andere informatie over de luchthavendienst en services.

    Psst! Download de eSky-app en reis nog comfortabeler.

    Elke dag nieuwe aanbiedingen: vluchten, vakanties, citytrips
    Gemakkelijk boekingsbeheer
    Alles wat belangrijk is, altijd binnen handbereik!
    Apple Store-knopGoogle Play-knop

    Nieuwsbriefabonnees reizen goedkoper!

    De nieuwsbrief bevat speciale aanbiedingen die je nergens anders vindt.Meld je aan en profiteer!